Username

Password

 

 

Privátní kurzy


Privátní kurzy

Privátní kurzy

Váš vlastní kurz na míru.

Nevyhovuje Vám žádný z kurzů pro veřejnost? Máte specifické požadavky na čas, intenzitu či obsah kurzu? Chcete se učit jazyk, který není uveden v nabídce? Rádi pro Vás zajistíme jakýkoli jazykový vzdělávací program na míru.

Nabídka platí pro jednotlivce i soukromé skupiny. Lektor bude dojíždět za Vámi domů či na pracoviště, můžete využít i učeben jazykové školy. Nabídka učeben je limitována aktuálním vytížením, za rezervaci učebny účtujeme příplatek 49 Kč za vyučovací hodinu.

Garance hodin na zkoušku:

Pokud Vám nebude kurz z jakýchkoli důvodů vyhovovat, můžete jej v záruční lhůtě zrušit. Naše služby pak budou poskytnuty zcela zdarma. Pokud v záruční lhůtě požádáte o výměnu lektora, dosavadní výuka byla poskytnuta také zdarma a u nového lektora získáváte opět nárok na stejnou záruku.
Záruční lhůta činí první čtyři vyučovací hodiny kurzu.

Ceník:

U privátních kurzů si vždy předplácíte určitý objem výuky. Získaný kredit hodin pak postupně vyčerpáváte a můžete jej kdykoli doplnit další objednávkou. Když si předplatíte větší rozsah služeb, získáte výhodnější hodinovou sazbu. Dalších úspor můžete dosáhnout naplánováním kurzu v tzv. prémiové sazbě, která odpovídá pravidelné výuce mezi 11. a 15. hodinou.

Dle kombinace času a velikosti kreditu se Vaše hodinová sazba bude pohybovat od 333 Kč do 390 Kč. Výši Vašich objednávek i kredit hodin, který Vám ještě zbývá, si můžete kdykoli zkontrolovat přímo zde na internetu.

počet předplacených hodin

základní sazba

prémiová sazba

18

7 020 Kč 

 6 678 Kč

36

12 960 Kč 

12 240 Kč 

48

16 704 Kč

15 984 Kč

Vyučovací hodina má rozsah 45 minut. Minimální rozsah jednotlivé lekce činí 60 minut. Privátní výuku můžete uhradit hotově či platební kartou v centrále školy. Akceptujeme také úhradu v rámci benefitních zaměstnaneckých programů. Nabízíme i možnost přímé fakturace zaměstnavateli na základě písemné objednávky. Ceny jsou konečné, plnění je osvobozeno od DPH.

Informační systém:

Potřebujete vědět, kdy probíhaly Vaše lekce a kolik hodin máte objednáno? Zajímá Vás, jak velký kredit hodin Vám ještě zbývá? Přímo na internetu můžete nahlédnout do informačního systému školy a kdykoli zjistit veškeré aktuální údaje o svém kurzu.
Uživatelské jméno a heslo od nás získáte při zahájení výuky.Objednávky, informace, zákaznický servis:

Chcete vědět více? Máte zájem o privátní kurz? Potřebujete navýšit kredit hodin, nebo pro Vás můžeme udělat cokoli jiného? Kontaktujte nás!


 

Aktuality | Profil školy | Proč Glossa | Mezinárodní zkoušky | Kurzy pro veřejnost
Pomaturitní studium | Privátní kurzy | Firemní výuka | On-line testy | Business Workshops 
English University Online | Information in English | I-pack


Glossa s.r.o., Jindřišská 11, 110 00 Praha 1, tel. 224 219 484, 224 213 303, e-mail:info@glossa.cz

 

© Glossa, s.r.o. 2009, provoz a zpracování DOMÉNY s.r.o.