Username

Password

 

 

Aktuality

Kurzy pro veřejnostPomaturitní studiumPrivátní kurzyFiremní výuka

Aktuality

Aktuality

listopad 2014

Glossa byla partnerem Národní ceny absolventských prací

Rádi odměňujeme úspěšné, a proto nám bylo velkou ctí věnovat hodnotné ceny také autorům nejlepších absolventských prací v rámci soutěže „Národní cena absolventských prací z oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů“. Poukaz na jazykový kurz od nás dostali Ing. Marek Lakota z Masarykovy univerzity v Brně a Bc. Vendula Hejnová z Univerzity Palackého v Olomouci. Při slavnostním vyhlášení v rámci setkání zástupců vysokých škol, talentovaných studentů a zaměstnavatelů Talent Forum předala ceny naše akademická ředitelka Pavla Pohořálková. Oběma laureátům gratulujeme!

červen 2014

Zápisy začínají!

Již nyní se můžete zapsat do kurzů na školní rok 2014/ 2015. Otevíráme nové semestrální kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a italštiny na šesti dobře dostupných místech Prahy u stanic metra. Nejen, že máte jistotu plného výběru kurzů a dostatku volných míst, ale také ušetříte. Při přihlášení do 15. července 2014 získáváte slevu 300 Kč! Pokračujícím studentům dáme slevu dokonce dvojnásobnou – tedy 600 Kč! Na jazykový kurz ale nemusíte čekat až do začátku semestru.  Máme pro Vás zajímavou nabídku letních a intenzivních kurzů! Přímo na webových stránkách školy je možná on-line registrace včetně úhrady kurzovného platební kartou. Podrobnosti o nabídce kurzů zjistíte zde.

květen 2014

Letní intenzivní kurzy

V červenci a srpnu opět otevíráme oblíbené letní a intenzivní jazykové kurzy. S námi můžete stihnout semestr za dva týdny, nebo školní rok za léto! Více informací naleznete zde.

září 2010 

Rychlá on-line registrace

Zápisy do semestrálních kurzů jsou v plném proudu. Jsme rádi, když nás navštívíte osobně. Nyní však již nemusíte. Přímo na webových stránkách školy je možná on-line registrace včetně úhrady kurzovného platební kartou.

březen 2010

Evropský projekt

Glossa – škola jazyků věnuje tradičně velkou pozornost vzdělávání a rozvoji kompetencí lektorského týmu. Jsme hrdi na to, že se nám podařilo získat podporu ve formě grantu, který nám umožňuje dále zlepšovat kvalitu práce naší jazykové školy. Projekt vzdělávání lektorů jazykové školy Glossa v letech 2010 a 2011 je spolufinancován Evropským sociálním fondem a veřejnými rozpočty České republiky v rámci Operačního programu Praha Adaptabilita. Více informací o projektu naleznete  zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality | Profil školy | Proč Glossa | Mezinárodní zkoušky | Kurzy pro veřejnost
Pomaturitní studium | Privátní kurzy | Firemní výuka | On-line testy | Business Workshops 
English University Online | Information in English | I-pack


Glossa s.r.o., Jindřišská 11, 110 00 Praha 1, tel. 224 219 484, 224 213 303, e-mail:info@glossa.cz

 

© Glossa, s.r.o. 2009, provoz a zpracování DOMÉNY s.r.o.